اخبار

خانه های بهداشت کارگری برتر تجلیل می شوند/ رونمایی از 60 عنوان کتاب و بسته آموزشی مرتبط با سلامت کارگران

رونمایی از 60 عنوان کتاب و بسته آموزشی مرتبط با سلامت کارگران,شریعتمداری,صادقی فر,خانه های بهداشت کارگری
همایش ملی تجلیل از خانه های بهداشت کارگری برتر، کارفرمایان سلامت محور و کارفرمایان مسئولیت پذیر در حوزه پیشگیری و کاهش بیماری کرونا، بعد از ظهر روز دوشنبه یازدهم اسفند ماه، با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود.
 
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ابراهیم صادقی فر معاون فرهنگی اجتماعی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با اعلام این خبر بیان کرد: هدف این نشست، تجلیل از خانه های بهداشت کارگری برتر و همچنین کارفرمایان برگزیده در سطح ملی است که  در این شرایط سخت و دشوار ، اقدامات پیشگیرانه مناسبی را در زمینه سالم سازی بنگاه اقتصادی و صیانت از نیروی کار خود صورت دادند.
 وی افزود: به سایر منتخبین ملی نیز توسط اعضای شورای هماهنگی ارائه خدمات بهداشتی استان‌ها، به نمایندگی از طرف وزیر ، لوح تقدیر و تندیس همایش اهداء خواهد شد.
صادقی فر افزود: گزارش های فراوانی از استان‌ها داریم که بسیاری از کارفرمایان با وجود همه تنگناها و مشکلات، نه تنها اجازه نداده اند نیروی کار بنگاه تعدیل شود  یا پرداخت حقوق کارگران  به تعویق بیفتد بلکه نسبت به فرصت سازی شغلی و جذب نیروی کار جدید نیز همت گماشته اند.
 صادقی فر بیان کرد: در سال جاری این حوزه معاونت با همکاری مراجع علمی، پژوهشی و آموزشی ، موفق به تالیف و انتشار بیش از  60 عنوان کتاب و بسته آموزشی مرتبط با سلامت کارگران شد که  در پایان همایش با حضور وزیر کار رونمایی خواهند شد.
وی تاکید کرد:  نزدیک 3 هزار بسته آموزشی برای 3 هزار بنگاه اقتصادی با رویکرد توانمندسازی بهداشت یاران مستقر در بنگاه های اقتصادی ارسال خواهد شد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۵:۲۶
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید