اخبار

کلنگ ساختمان جدید فدراسیون ورزش کارگری در مجموعه آزادی به زمین زده شد

کلنگ ساختمان جدید فدراسیون ورزش کارگری در مجموعه آزادی به زمین زده شد
کلنگ ساختمان جدید فدراسیون ورزش کارگری با حضور مسوولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ورزش و جوانان در ضلع شرقی ورزشگاه آزادی به زمین زده شد.
 
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ابراهیم صادقی فر معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم که با حضور سید ضیاالدین شجاعی برهان و محمد دادکان مشاورین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، برگزار شد، ضمن تقدیر از حمایت های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ورزش کارگری اظهارکرد: ورزش نقش بسیار مهمی در افزایش بهره وری نیروی کار و نشاط اجتماعی کارگران دارد.
وی همچنین از حمایت های وزارت ورزش و جوانان و سازمان توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به دلیل  در اختیار قرار دادن زمین برای احداث ساختمان فدراسیون ورزش کارگری تقدیر کرد.
صادقی فر با اشاره به برگزاری پویش دوشنبه های " ورزش و کار" که از سال گذشته آغاز به کارکرده است، گفت: این اقدام در راستای تقویت و توسعه ورزش در  کارخانجات صنعتی سراسرکشور انجام شده است .
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اثرات ورزش را درجامعه کارگری بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: صیانت از سلامت و ارتقاء سطح زندگی کارگران از جمله اهداف اصلی ورزش کارگری است.
در ادامه این مراسم سید ضیاالدین شجاعی برهان مشاور وزیر نیز ابراز امیدواری کرد که هرچه زودتر و پیش از پایان دولت شاهد افتتاح این ساختمان و ثمرات حاصل آن برای جامعه کار و تلاش کشور باشیم.
وی  ورزش کارگری را مدیون تلاش های بی دریغ  دادکان دانست که توانست با ایجاد همدلی در میان مسئولین این حوزه آینده ای پرفروغ را برای دستیابی به قله های پرافتخار ورزش کارگری کشور رقم بزند.
در  این مراسم عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: با حمایت‌های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این سال‌ها شاهد اقدامات موثری در جهت توسعه ورزش کارگری در بحث همگانی، قهرمانی و همچنین زیرساخت‌ها بودیم.
معاون وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: وزارت ورزش وظیفه دارد از  توسعه ورزش کارگری حمایت کند.
وی افزود: امیدوارم کار ساخت و ساز فدراسیون ورزش کارگری در این مجموعه به سرعت انجام شود.
در این مراسم غلامرضا پناه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت کار، اکبر افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، جواد رمضی رییس فدراسیون ورزش کارگری، حیدری مدیرکل امور ورزشی، سید محسن دلبری عضو هیئت رئیسه فدراسیون ورزش کارگری نیز حضور داشتند.
🔹تیراندازان برتر جام آزاد کارگران کشور معرفی شدند
همچنین در پایان نخستین دوره مسابقات تیراندازی جام آزاد کارگران کشور که با حضور ۸۰ تیرانداز در تفنگ و تپانچه بادی مردان در سالن تیراندازی ورزشگاه آزادی با حضور ابراهیم صادقی فر معاون فرهنگی اجتماعی، سید محسن دلبری مدیرکل امور استانها و جواد رمضی رییس فدراسیون ورزش کارگری  برگزار شد، نفرات برتر معرفی شدند.
در بخش تفنگ بادی، هادی قره باغی با ۲۴۷ امتیاز اول شد و پوریا نوروزیان با ۲۴۶/۷ امتیاز و مهیار صداقت با ۲۲۶/۲ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.
همچنین در تپانچه بادی، محمد رسول عفتی با ۲۴۰/۲ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و محمدعلی پساویده با ۲۳۳/۹ امتیاز و علی کشانی با ۲۱۳/۱ امتیاز دوم و سوم شدند.
از نکات مهم این مسابقات حضور ملی پوشان المپیکی در اولین دوره مسابقات تیراندازی جام آزاد کارگران کشور بود.
مسابقات جهانی  خرداد سال آینده در آتن یونان برگزار می شود.
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۵:۱۱
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید