اخبار

وبینار مشترک شورای هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه شدگان استان ها

وبینار مشترک شورای هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه شدگان استان ها
با محوریت حوزه معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون ،کارورفاه اجتماعی برگزار گردید. بیش از سه هزار خانه بهداشت کارگری ، محور صیانت و سلامت جامعه کار و تولید در مقابله با کرونا

وبینار شورای هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه شدگان استان‌ها با محوریت حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت متبوع جهت بررسی عملکرد استان ها درخصوص کاهش، کنترل و پیشگیری ازبیماری کرونا در جامعه کار و تولید در روز یکشنبه مورخ 11/8/99  درمحل سالن اجتماعات ساختمان مرکزی وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی به شکل ویدئو کنفرانس برگزارشد.

 

 

در این وبینار که از طریق ارتباط مستقیم با تمامی ادارات کل کار استانها تشکیل شده بود ونمایندگان دستگاههای تخصصی وهمکار، سازمان تأمین اجتماعی و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی حضور داشتند ، دکترابراهیم صادقی فر، معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ضمن قدردانی از همه دستگاهها به خصوص وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ،دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور، سازمان تامین اجتماعی، ادارات کل استانها ونیز  کارفرمایان بنگاههای اقتصادی گفت: بنگاههای اقتصادی برای جلوگیری از اختلال در روند تولید وتأمین مایحتاج ضروری مردم، همپای کادر پزشکی و سلامت، در تلاش شبانه روزی و جهادگونه تحت شدیدترین تحریم ها فعالیت می کنند که بدین منظور بنا داریم با هدف الگوسازی از جمعی از مدیران و کارفرمایان واحدهای اقتصادی و نیز خانه های بهداشت کارگری منتخب به نمایندگی از جامعه کار و تولید، با حضور مقام عالی وزارت  از ایشان تجلیل به عمل آوریم.

 

دکتر ابراهیم صادقی فر در ادامه افزود: همچنین بسته های فرهنگی و آموزشی ارزشمندی برای بیش از سه هزار واحد تولیدی آماده شده است که متضمن پیامی از وزیر محترم، تقدیم کارفرمایان ارجمند سراسر کشور خواهد شد.

 

وی در ادامه اظهار داشت: گزارش های فراوانی داریم که کارفرمایان با درک شرایط و همه محدودیتها و تنگناها، نه تنها دست به تعدیل نیروی کار نزدند بلکه کسب و کار خویش را توسعه بخشیدند و اجازه نداده اند، حقوق کارگر حتی یکروز به تاخیر بیفتد.

 

صادقی فر در انتها به بحث پیشگیری اشاره کرد و بیان داشت: خوشبخانه هم افزایی خوبی فی مابین این دستگاه ، سازمان تامین اجتماعی و وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی شکل گرفته است .

۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۵:۱۳
معاونت فرهنگی اجتماعی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید