اخبار

در وبینار مشترک شورای هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه شدگان استان ها عنوان شد

در وبینار مشترک شورای هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه شدگان استان ها عنوان شد
اقدامات و همکا ری مشترک معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی درحوزه پیشگیری کنترل وکاهش بیماری کرونا بامحوریت خانه های بهداشت کارگری ممتاز وستودنی است.

 

دکتر خسروی، معاون مرکزسلامت محیط وکار وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی ضمن قدردانی از تلاش های انجام گرفته برای کارگران و خانواده های ایشان از سوی  حوزه معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: حقیقتا باید عرض کنم که آمارها در این حوزه بسیار خوب و امیدوار کننده است اما یک لحظه نباید دست از تلاش و مراقبت و پیشگیری برداریم تا جایی که آمارها هر روز روند منفی را نشان دهد و از این دوران سخت با کمک یکدیگر به سلامت عبور کنیم.

 

معاون مرکزسلامت محیط وکار وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی در ادامه بر نقش خانه های بهداشت کارگری در مقابله با کرونا تاکید کرد و افزود: باید خانه های بهداشت کارگری را تا می توانیم تقویت کنیم چرا که این مراکز نقش مهمی در سلامت کارگران و خانواده های کارگران دارند،  و خوشبختانه گزارش ها بیانگر عملکرد خوب این مراکز در سراسر کشور است.

 

وی  در ادامه عنوان کرد : اقدامات وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در آگاهی بخشی و در رعایت پروتکل های بهداشتی بسیار خوب بوده و همکاری و هماهنگی هایی که بین اعضای شورای هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه شدگان درجهت مقابله با کرونا بوده، در کاهش توسعه این ویروس تاثیر زیادی داشته است.

 

درانتها مشارالیه اظهار داشت که 80 درصد ازبنگاههای اقتصادی که دارای خانه های بهداشت کارگری هستند ،بیشترین فعالیت رادرامر مقابله بابیماری کرونا داشته که حتی پروتکل های بهداشتی رابیشترازبیمارستان هارعایت کرده اند.

۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۵:۰۷
معاونت فرهنگی اجتماعی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید