اخبار

خود را خط مقدم اجرای بیانیه گام دوم می دانیم

خود را خط مقدم اجرای بیانیه گام دوم می دانیم
معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در چهل و یکمین نشست علمی دوشنبه های فرهنگی و اجتماعی: خود را خط مقدم اجرای بیانیه گام دوم می دانیم
برگزاری چهل و یکمین نشست علمی «دوشنبه های فرهنگی و اجتماعی» مصادف با چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی بود. دکتر ابراهیم صادقی فر معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این نشست تاکید کرد: کارگروه هایی با هدف شکل گیری ادبیات مشترک از مفاهیم مهم بیانیه گام دوم  و نیز برای پیشبرد رهنمودهای مقام معظم رهبری در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شده و تاکنون جلساتی را با اولویت‌هایی که باید در گام دوم، عملیاتی شود، برگزار کرده ایم.
 
وی با اشاره به این نکته که « بهمن ماه، اولین سالگرد ابلاغ بیانیه گام دوم از سوی رهبر انقلاب اسلامی است»، افزود:  با تعریف کارگروه های تخصصی، مسئولیت هر کارگروه را به معاونت مربوطه سپرده ایم و با عنایت به اینکه خود را خط مقدم اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی می دانیم  تاکنون 150 برنامه در این حوزه تدوین کرده ایم. 
 
صادقی فر با تاکید بر این موضوع که «وظیفه هر کارگروه، احصاء برنامه های عملیاتی به صورت مشخص است»، اظهار داشت: تک تک این برنامه ها خصوصاً در حوزه های رفاه و اشتغال با ماموریت های وزارتخانه ما عجین است و می توان درصد بالایی از اشتراک  اهداف را در بیانیه مزبور با ماموریت های این وزارتخانه یافت. 
 
وی پیشنهاد داد کارگروه مشترکی میان سازمان تبلیغات اسلامی و وزارتخانه تشکیل شود تا ضمن هم افزایی فکری و برنامه ای، یک همکاری گسترده و جدی برای تدوین منشور اجرایی بیانیه گام دوم شکل بگیرد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۵۱
وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید